2019

Cup Praga 2020

W sobotę 7 grudnia odbył się Cup Praga 2020, czyli III Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej im. Mariusza "Mandzieja" Blima. Było super, niesamowicie, wystrzałowo i oczywiście bardzo mikołajkowo!

Z kijem do lasu i las w słoiku!

W październiku zakończyliśmy realizowany przy współpracy z Fundacją Banku Ochrony Środowiska S.A. projekt: "Z kijem do lasu - po aktywność i zdrowie".

Nowa sala w Oratorium

W sobotę 7 września w Oratorium metamorfozę przechodziło jedno z naszych pomieszczeń. Dzięki projektowi realizowanemu z Fundacją Banku Gospodarstwa Krajowego...

Wycieczka do cyrku

W sobotę 26.10 dzięki uprzejmości Cyrku Zalewski nasze Oratorium miało możliwość uczestniczenia w XX Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej! Ależ to były emocje!

Pożegnanie lata 2019​

Kolejny Festyn Rodzinny na Pożegnanie Lata za nami! W sobotę 21 września świętowaliśmy pod naszą Bazyliką cały rodzinami 🙂 Nie zabrakło atrakcji dla każdego!

Dzień naleśnika 🙂

Przez trzy kolejne środy w naszym Oratorium odbywały się kulinarne warsztaty pt. „ Dzień Naleśnika”. Na Wszystkich chętnych czekało wspólnie przyrządzanie smakowitych naleśników i racuszków 🙂

Close Menu