Strefa Rodziny

Zapraszamy do nowego projektu Oratorium!  „STREFA RODZINY” 

Tym razem propozycja dla dorosłych i dla dzieci. I to w kilku odsłonach! 

Czterema formami warsztatów postaramy się odpowiedzieć na współczesne potrzeby małżeństw, rodziców i całych rodzin. 

Wydaje Ci się, że chyba można by się tyle nie kłócić z mężem lub żoną? I to przeważnie o głupoty? – Pogłębiarka Małżeńska jest dla Was! Chcielibyście bardziej zadbać o Waszą relację i mieć choć chwilę dla siebie? – to może Randka Małżeńska? J Zastanawiacie się co Wasze dzieci czytają w sieci? Do jakich treści mają dostęp? Warsztaty o Zagrożeniach w Sieci przydadzą się każdemu! Wasze rodzinne wieczory to mało ciekawe programy w telewizji? Już nie! Zapraszamy na teatralne spotkania „Rodzina na scenie” Również online!

Forma warsztatów dostosowana będzie do obostrzeń związanych z Covid-19. 

Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Na warsztaty składają cykle:

 

– „Pogłębiarka małżeńska” (rozwiązywanie konfliktów, głębsze i lepsze rozpoznawanie potrzeb swoich oraz współmałżonka, skuteczna komunikacja, języki miłości) – Warsztaty,  podczas których uczestnicy poznają sposoby: radzenia sobie ze stresem oraz skutecznej komunikacji,

 

– Zagrożenia w sieci – warsztat dla rodziców i dzieci – poświęcony zagrożeniom, na które narażony może być każdy mający kontakt z internetem.

 

– „Randka Małżeńska”- nastrojowe spotkanie dla małżeństw, połączone z muzyką na żywo oraz poczęstunkiem przy świecach w romantycznych wnętrzach Oratorium. Idealny czas na pogłębienie relacji małżeńskiej,

 

– warsztaty teatralne „Rodzina Na Scenie” – świetna rozrywka podczas zajęć, kiedy to przygotowywany będzie amatorski spektakl o tematyce rodzinnej. Również online.

 

 

 

 

Zapisy telefoniczne na warsztaty – nr tel. 501 077 157   oraz na adres tarnowska.agata@interia.pl

Zapisy telefoniczne na zajęcia teatralne do 3.11.2020 r.–nr tel. 602 275 556 oraz na adres e.zak0407@gmail.com

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy

 

 

Close Menu