2020

Wyjazd na narty!

W dniach 15-22 lutego 2020 roku, w drugim tygodniu ferii zimowych wyrusyzliśmy w góry! Bardzo stęsknieni śniegu i zimy! Na miejscu czekała na nas 8 – dniowa super przygoda!

Zimowisko z Oratorium

W piątek 14.02 zakończyliśmy tygodniowe Zimowisko z Oratorium. Było super! Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało nam się stworzyć warunki i atmosferę do dobrego, wartościowego i aktywnego wypoczynku.

Akademia Pana Brzechwy - premiera!

W piątek 31 stycznia odbyła się premiera najnowszego spektaklu przygotowanego przez Dziecięcą Grupę Teatru Oratorium. Pięknie dziękujemy za ten wspaniały wieczór!

2019

Cup Praga 2020

W sobotę 7 grudnia odbył się Cup Praga 2020, czyli III Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej im. Mariusza "Mandzieja" Blima. Było super, niesamowicie, wystrzałowo i oczywiście bardzo mikołajkowo!

Dzień naleśnika 🙂

Przez trzy kolejne środy w naszym Oratorium odbywały się kulinarne warsztaty pt. „ Dzień Naleśnika”. Na Wszystkich chętnych czekało wspólnie przyrządzanie smakowitych naleśników i racuszków 🙂

Z kijem do lasu i las w słoiku!

W październiku zakończyliśmy realizowany przy współpracy z Fundacją Banku Ochrony Środowiska S.A. projekt: "Z kijem do lasu - po aktywność i zdrowie".

Wycieczka do cyrku

W sobotę 26.10 dzięki uprzejmości Cyrku Zalewski nasze Oratorium miało możliwość uczestniczenia w XX Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej! Ależ to były emocje!

Pożegnanie lata 2019​

Kolejny Festyn Rodzinny na Pożegnanie Lata za nami! W sobotę 21 września świętowaliśmy pod naszą Bazyliką cały rodzinami 🙂 Nie zabrakło atrakcji dla każdego!

Nowa sala w Oratorium

W sobotę 7 września w Oratorium metamorfozę przechodziło jedno z naszych pomieszczeń. Dzięki projektowi realizowanemu z Fundacją Banku Gospodarstwa Krajowego...

Close Menu